top of page

17% Rabatt För Klubbens Medlemmar

Alla medlemmar i klubben får 17% rabatt vid bokning av padelbana på Centralens nya anläggning vid stationen. För att detta ska fungera krävs att ni som medlemmar använder er av samma mail på era profiler på Playtomic och Matchi samt att ni betalar individuellt på Playtomic. För att förtydliga: Är enbart en av spelarna på banan medlem i Båstad PK betalar hen 17% lägre pris medan övriga betalar fullpris. Vid banbokning ska ni lägga in namnen på samtliga spelare och sedan görs delbetalning direkt via Playtomic. På så sätt blir det automatiskt medlemmarna i vår förening som får det rabatterade priset. Bokar ni bana utan att uppge namnen på med- och motspelare betalar personen som bokat ordinarie pris för alla övriga spelare. Alltså viktigt att ni fyller i namnen innan (eller i samband med start av spel) och att alla betalar direkt via appen.


Uppdatering av medlemslista sker till Centralen veckovis (varje måndag).


Har ni flera familjemedlemmar måste mailadresserna vara olika. Rabatten har arbetats fram för att göra medlemskapet i klubben ännu mer attraktivt. Ni vet väl om att vid bokning av hamnbanan har ni tjänat in avgiften för medlemskap redan vid bokning av två timmars spel!


Komentarai


bottom of page