top of page

Paquito Kommer till Hamnbanan!

Paquito kommer till hamnbanan torsdag (29 Juli) kl. 18-19

Tack vare vår samarbetspartner PRO BRANDS kommer vi få fint besök till klubben på torsdag (29 juli) kl. 18-19. Ingen mindre än världsstjärnan Paquito Navarro kommer att finnas på plats vid hamnbanan och det tänkte vi att våra medlemmar skulle uppskatta.


Vill du få chansen att spela några game med/mot Paquito Navarro? Allt som krävs är att du taggar de två kompisar du vill få med dig in på banan samt skriver en motivering till varför du ska bli en av de lyckliga vinnarna. De 3 medlemmar med bäst motivering väljs ut onsdag kväll (imorgon) kl. 19:30! Varje vinnare får ta med de två taggade kompisarna och under 10-15 minuter spela några games mot Paquito. Tack än en gång till PRO BRANDS och Paquito för denna häftiga möjlighet!
Comments


bottom of page